تبلیغات
آموزش مسائل جنسی و زناشویی بدون مرز - جوانان و انحرافات جنسی
به وبلاگ من خوش آمدید
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  


این غریزه اگر به صورت صحیحى رهبرى نگردد خرد كننده ترین ضربت را بر پایه خوشبختى و سعادت جوانان خواهد زد، و سرنوشت آنها را به كلى دگرگون خواهد ساخت.

نیروهاى خلاّق آنها، همچون غنچه هاى ناشكفته پرپر شده نابود خواهند شد، و «نبوغ» و «ابتكار» آنان كه ممكن است سرچشمه افتخارات فراوانى براى خودشان یا اجتماع گردد مسلّماً به هدر خواهد رفت.

تعداد قربانیان این راه در میان جوانان كم نیستند و تعداد كسانى كه پس از بیدارى از خواب گران خود، دردناك ترین تأسف و ندامت را بر روح خود احساس مى كنند نیز فراوانند.

و بسیارند كسانى كه با آثار شوم این عدم رهبرى صحیح تا پایان عمر خویش دست به گریبان مى باشند!

نامه هاى فراوانى كه تا كنون از عدّه اى از قربانیان این راه به دست ما رسیده مى تواند پرده از گوشه اى از این راز وحشتناك بردارد، و ما را در جریان این موضوع حساس و پر خطر بگذارد.

این «نامه ها» شامل اسرار ناگفتنى، وقایع دردناك و بهت آور است، و نویسندگان آنها همه، استمداد كرده و راه چاره خواسته اند.

حقیقت این است كه ما هم تا این اندازه از توسعه و اهمیّت این خطر آگاه نبودیم، ولى با اطلاعاتى كه به دست ما رسیده چاره اى جز این نداریم تا آن جا كه از ما ساخته است و در قدرت داریم در راه بیدار ساختن جوانان و آگاه نمودن آنها به نقاط اصلى خطر از هیچ كوششى فروگذار نكنیم و از خداى بزرگ مى خواهیم كه به ما و آنها در این راه كمك فرماید.

نخست اجازه بدهید گوشه اى از این نامه ها را كه مى توان آن را درج نمود «عیناً» در اختیار شما بگذاریم:

* نامه اوّل

«... چون شما در نوشته هاى خود یادآور شده اید كه: جوانان مشكلات خود را در موضوعات مختلف تشریح كنند به فرستادن این نامه مبادرت ورزیدم:

... مشكلى كه من از آن رنج مى برم و نزدیك است مرا هلاك كند راجع به امور جنسى و تمایلاتى است كه ذیلا برایتان تشریح مى كنم.

جوانى هستم 23 ساله و محصل، از روزى كه پا به دایره بلوغ گذاشتم بر اثر نداشتن تربیت صحیح و عدم مراقبت و بى اطلاعى به «یك نوع انحراف جنسى» مبتلا شده ام و «بدبختانه» هفت سال آن را ادامه داده ام!

اكنون به این بلاى خانمانسوز مبتلا هستم و هر چه در ترك آن كوشیده ام نتیجه اى نگرفته ام، ضررهاى آن را علاوه بر این كه در كتاب هاى فارسى مطالعه نموده ام در بدن خود نیز مشاهده مى كنم: چشمم ضعیف شده، ضعف اعصاب، كم خونى، لرزش بدن، لاغرى و پژمردگى مرا بیچاره كرده است!

وقتى قلم به دست مى گیرم قدرت نوشتن ندارم، ناچار قلم را بر زمین مى گذارم تا وقتى كمى دستم قدرت پیدا مى كند دوباره مى نویسم!

ایمان ضعیفى در من وجود دارد، و با وجدانم دست به دست هم داده مرا سرزنش مى كنند.

ناچار در گوشه اى مى نشینم و تا مى توانم گریه مى كنم كه چشمانم سرخ مى شود، خلاصه بیچاره و بدبختم و دادرس و فریادرسى ندارم!!...

شاید مایل باشید بدانید چرا با این كه ضررهاى آن را مشاهده مى كنم آن را ترك نمى نمایم؟

در جواب خواهم گفت امروز ترك این كار (تقریباً) از نظر من محال است. هنگام تحریك شدن، اراده از من سلب مى شود بعد كه به خود مى آیم كارم گریه است!...

گاهى به خدا التماس مى كنم و به درگاه امامان(علیهم السلام)متوسّل مى شوم... امّا هر چه التماس مى كنم كمتر نتیجه مى گیرم.

گاهى با خود فكر مى كنم مگر خدا و ائمه اطهار به افراد ناپاكى چون من توجّه ندارند؟!... ما درماندگانى، كه حتّى به نزدیك ترین خویشان نمى توانیم درد دل خود را بگوییم دامن چه كسى را باید بگیریم؟

كاسه صبرم لبریز، و جانم به لب رسیده، به من رحم كنید و راه نجاتى به من معرّفى نمایید اگر دستور طبى در نظر دارید به من اطّلاع دهید. و مسلّم بدانید (و مى دانید) احتیاج به قدردانى امثال من ندارید اجتماع باید از شما قدردانى كند و پاداش شما با خداى بزرگ است.

* * ** نامه دیگر

«... شما را به خاطر جهاد مقدّسى كه براى هدایت جوانان آغاز كرده اید مى ستایم... چه براى من واضح است كه ایده شما بر خلاف عدّه زیادى از نویسندگان مطبوعات (اگر بشود به آنها نویسنده گفت) خوشبختى جوانان است.

بارى جوانى هستم 17 ساله و محصل سال چهارم دبیرستان كه در تمام دوران ابتدایى شاگرد ممتاز بوده ام، ولى به عللى كه خودتان خیلى خوب مى دانید به محض رسیدن به دوران پرآشوب بلوغ به یك دام افتادم.

البتّه این منحصر به من نیست عدّه اى از همسالان من نیز به این دام افتاده اند.

در كلاس اوّل دبیرستان مبتلا به «یك نوع انحراف» شدم در عرض این چهار سال مقدار فراوانى از قواى فكرى خود را از دست داده ام. ده ها بار توبه كردم. ولى روز به روز ضعف نفس من زیادتر شده.

اكنون به طورى كه خودم حس مى كنم قسمت هاى عمده بدن من یعنى قلب و اعصابم دچار خلل شده، و بدتر از همه اراده ام را نیز به مقدار زیادى از دست داده ام، دائماً احساس حقارت مى كنم، خیلى كم حرف مى زنم، ورزش نمى توانم بكنم و حتّى به میهمانى هاى خانوادگى نیز نمى روم!...

به خوبى مى دانم كه آینده خوبى نخواهم داشت... این قدر بى اراده شده ام كه ترك این «عمل خطرناك» برایم كارى مشكل شده است...

علت چیست؟

علت این است كه عكس هاى زنان برهنه در دست همسالانم زیاد دیده مى شود.

فیلم هاى منحرف كننده و سكسى تنها سرگرمى ماست و كتاب هاى مزخرف با نازل ترین قیمت در دسترس ما قرار دارد.

مرا راهنمایى كنید. به من بگویید چطور مى توانم از این درد «كشنده» خلاص شوم؟!...».

* * *

* نامه سوّم

«... آیا از وضع جوانان و درد دل هاى ما آگاهى دارید؟...

آیا مى دانید عدّه اى از جوانان دست به جنایت بزرگى مى زنند و گرفتار انحرافاتى هستند؟...

چندى پیش در خیابان ثریاى «یزد» مى گذشتم ناگهان چشمم به جوانى افتاد كه سن او در حدود 25 سال بود، بدنى بى حس و چشمانى نابینا داشت در حالى كه دست او در دست براد كوچكش بود، از خیابان مى گذشت.

من از چرخ پیاده شدم و از برادرش كه با هم آشنا بودیم پرسیدیم این كیست؟ گفت این برادرم است، مات و مبهوت انگشت بر دهان گذاشتم...

گفتم چرا برادرت به این روز افتاده؟ گفت تا 20 سالگى هیچ عیبى نداشت، ولى بر اثر اعتیاد به «یك نوع انحراف جنسى» چند سال است كه چشمش نابینا شده...

بدبختانه باز دست بردار نیست... تقاضا مى كنم هر چه زودتر زیان هاى این جنایت و راه علاج آن را براى ما «جوانان» تشریح كنید، چه كنیم كه ما هم آلوده این كارها نشویم؟...».

* * *

این بود قسمتى از نامه هایى كه از شهرستان هاى مختلف به دست ما رسیده و غالباً به عین عبارت (با حذف نام نویسندگان و عباراتى كه قابل درج نبود) در بالا آوردیم.

این نامه ها و مانند آنها «تابلوى زنده و گویایى» از وضع جوانان ما و آینده آنهاست، البتّه انكار نمى توان كرد كه افراد پاك و غیر آلوده به هیچ نوع انحراف اخلاقى، در میان جوانان فراوانند ولى تعداد قربانیان هم بسیار زیاد است.

اگر دست روى دست گذارده و تماشاگر این صحنه ها باشیم، هم این افراد پاك در معرض خطر آلودگى قرار خواهند گرفت، و هم افرادى كه آلوده شده اند به كلى از دست خواهند رفت و یا همچون قربانیان دیگر، افرادى ناتوان، قابل ترحم، شكست خورده، بینوا و احیاناً جنایتكار خواهند شد.

ولى ما امیدواریم با طرقى كه ارائه خواهیم داد حتى آلوده ترین افراد (اگر بخواهند) نجات پیدا كنند، و افراد پاك با توجه و مراقبت بیشترى به این مسائل نگریسته و راه پیشگیرى از هر گونه انحراف جنسى را دریابند.

قلب ما از شنیدن ناله این قربانیان به شدت مى لرزد، و نیش قلم هاى آنها كه به طرز تضرّع آمیزى استمداد مى كند روح هر انسانى را مى خراشد و جریحه دار مى سازد.

بدبختانه «مسأله جنسى جوانان» در زمانى كه بر اثر بدآموزى هاى فراوانى كه به وسیله پاره اى از مطبوعات بازارى و فیلم هاى سكسى، و پخش عكس هاى شهوت انگیز، و اعمال سوداگران دیگرى از این قماش، وارد مرحله بسیار خطرناكى شده است، و سوء استفاده از آزادى نیز مزید بر این علت گشته است، و اگر جهاد پى گیرى براى نجات جوانان نشود آینده شوم و مرگبارى در پیش خواهد بود.

گرچه تصوّر مى كنیم مشاهده وضع قربانیان این راه، كه نمونه هاى آن در بالا ذكر شد (گرچه هنوز نمى توان اسم آنها را قربانى گذاشت) و نمونه هاى دیگر كه كم و بیش خود شما خوانندگان عزیز دیده اید، به تنهایى معلّم گویایى است كه بسیار چیزها مى تواند به همه بیاموزد.

امّا اهمیّت موضوع ایجاب مى كند كه آنچه گفتنى است در این زمینه گفته شود و از پرتگاه هایى كه از این رهگذر در مسیر زندگى جوانان قرار دارد همگان آگاه شوند، و راه نجات «در دام افتادگان» نیز تشریح گردد.نوشته شده توسط راهنما در 1387/08/23 و ساعت 22:23 [+] | نظرات ()
»» تبادل لینک»» نکات مهم در رابطه با بیماریهای آمیزشی - جنسی »» سیفلیس Syphilis »» کلاهبرداری شرکت کانادایی از کاربران اینترنتی ایرانی»» روشهای آگاهی از زمان بارداری»» بررسی سقط جنین : انواع سقط جنین ، اهمیت ، خطرات ، نگاه اجتماعی و .. »» قاعدگی (پریود) ، عادت ماهیانه (Menstruation )،(رگل ) شدن در دختران چیست و چگونه است »» مشاركت مردان در تنظیم خانواده - وازکتومی - روش انجام ، مزایا ، معایب و…»» استفراغ‌ شدید حاملگی‌»» آشنایی با کلیه آزمایش هاای قبل از ازداواج »» بستن لوله های رحم در خانمها»» نکات جالبی در رابطه با باروری و ناباروری برای زوج های جوان»» تزریق آمپول ضدبارداری»» دستگاه تناسلی مردانه»» دستگاه تناسلی زنانه»» وازکتومی (vasectomy) چیست و چه عوارضی دارد ؟»» روشهای آگاهی از زمان بارداری»» کاندومهای زنانه چیست ؟»» مقاربت دردناک و کاهش میل جنسی»» عدم تقارن بیضه ها»» خودارضایی در آقایان متاهل»» اطلاعیه»» جوانان و انحرافات جنسی»» جذب شوهر»» آموزش ماساژ»» آیا امکان تنگ تر شدن واژن وجود دارد؟»» آنچه خانمتان در همخوابی انتظار دارد »» حجب و حیا و نرسیدن به اوج لذت جنسی»» زیبایی و آرایشی»» دانلود کلیپ های کم حجم توپ

جستجوگر
بزرگترین سایت سرگرمی

::. آرایشی و زیبایی .::

آرایش چشم فوق العاده زیبا
مانیکور و طراحی روی ناخن
نمونه هایی از طراحی روی بدن
مدل موهای شینیون و رنگ شده
مدل موهای کوتاه و فشن
نمونه هایی از میکاپ
مراحل میکاپ ساده
آرایش های خلیجی و عربی و ساده

::. ژورنــال .::

بزرگترین و جدیدترین ژورنال لباس مجلسی زنانه
لباس مجلسی زنانه سایز بزرگ
کت و دامن
کت و شلوار زنانه
مدل لباس های حاملگی
لباس های زمستانی زنانه
مدل لباس بافتنی زنانه
پالتو و بارونی مردانه
لباس های زمستانی مردانه
لباس های پاییزه مردانه و پسرانه
مدل لباس های بافتنی مردانه
مدل لباس مجلسی و اسپرت دخترانه
مدل لباس های دخترانه
مدل لباس های پسرانه
مدل لباس های بافتنی دخترانه و پسرانه
مدل لباس و دمپایی حمام
شال و کلاه بافتنی
کیف های بافتنی

::. متحرک .::

آیکون و عکس های متحرک عاشقانه
آیکون و عکس های متحرک قلب
آیکون و عکس های متحرک تزئینی
مناظر زیبای و رویایی متحرک
آیکون و عکس های متحرک کریسمس
آیکون و آدمک های متحرک یاهو

::. عــروس .::

مدل لباس عروس
مدل لباس داماد
مدل موی عروس
مدل آرایش عروس
جواهرات عروس
دسته گل عروس ، فوق العاده زیبا
تاج عروس
شکلات های تزئین شده مخصوص شب یلدا
کفش عروس
تالار و سالن های عروسی
سری عکس های انگشتر نامزدی
مدل های سفره عقد

::. حیوانات .::

ببـــر
چیتا
گربه
سگ
ماهی
اسب
شیر
پروانه
روباه
مار
عقاب

::. متــنوع .::

مدل موهای فشن پسرانه
سری عکس های متحرک عاشقانه اسم های مختلف
سری عکس های کیک و شیرینی
سری عکس های چاقوهای فانتزی و زیبا
اسماء الهی
سری عکس های شمع های فانتزی و زیبا
سری عکس تصاویر سه بعدی بر روی دیوارها و زمین
سری عکس زیورآلات زیبا
سری والپیپر هاو تصاویر پس زمینه زیبا
عکس هایی از آتش فشان ها
مجموعه عکس ماشین های زیبا
مجموعه عکس موتورهای فوق العاده زیبا
مجموعه کارت پستال های زیبا ، عاشقانه
مجموعه عکس های طبیعت زیبا
مجموعه عکس های فانتزی
مجموعه عکس زمستان های سرد و زیبا
عکس دخترهای فانتزی
چکمه های زیبا
مدل موهای فانتزی دخترانه
موهای رنگ شده فانتزی
بالن های فوق العاده زیبا به اشکال مختلف
چند عکس از خانه حضرت علی علیه السلام
کثیف ترین شغل دنیا
فاجعه های جهانی ، واقعا تأسف انگیزه
دختران زمان قاجار
چند عکس از زنان نرم تن

::. لینک های ویژه.::

مد و فشن
عاشقانه ها
سرگرمی
زناشویی
تخصصی
پزشکی
مذهبی
آشپزی
خانواده و مشاوره
گوناگون
موبایل
تغذیه


.:افزایش آمار و پیج رنک وبلاگ یا سایت شما به صورت کاملا رایگان:.